XVI DZIEŃ PAPIESKI "Bądźcie świadkami miłosierdzia"

Pod patronatem Wydziału Katechizacji i Szkół Katolickich Kurii Metropolitarnej w Gnieźnie Gimnazjum nr 2 organizowało konkursy, których celem było przede wszystkim wezwanie do podjęcia refleksji nad jednym z głównych wymiarów pontyfikatu św. Jana Pawła II :ukazanie Boga, który jest bogaty w miosierdzie. W tych konkursach wzięli udział uczniowie z naszej szkoły, a laureatką koinursu literackiego została Gabriela Zakrzewska z klasy IIa, która zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!!

W naszej szkole organizowany był konkurs fotograficzny dotyczący uczynków miłosierdzia. I miejsce zajęła Maja Wiatrowska z kl. III H. II miejsce zajął Wiktor Jurek z kl. I G. III miejsce zajęła Weronika Chudańska z kl. III D. Serdecznie gratulujemy!!