Targi edukacyjne

6 marca br. w Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie odbyły się TARGI EDUKACYJNE. Została przedstawiona oferta edukacyjna Szkół Ponadgimnazjalnych dla uczniów klas 3. W trakcie targów była również możliwość konsultacji z doradcą zawodowym z Centrum Kształcenia Praktycznego. Na Targi Edukacyjne przybyli licznie uczniowie, Rodzice i wychowawcy . Prezentowały się szkoły z Gniezna i okolicy: ZSP nr 1 w Gnieźnie, ZSP nr 2 w Gnieźnie, ZSP nr 3 w Gnieźnie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni, I LO w Gnieźnie, II LO w Gnieźnie, III LO w Gnieźnie, Liceum Milenium w Gnieźnie, Cechowa Szkoła Rzemieślnicza w Gnieźnie, ZSE-O w Gnieźnie, Młodzieżowe Centrum Kariery w Gnieźnie, Szkoła Techniczno - Mundurowa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Gnieźnie, TEB Edukacja w Gnieźnie, ZSP w Witkowie, Zespół Szkół w Bielicach, Trepko i Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie.