Pierwszy Dzień Wiosny 2017

W dniu dzisiejszym w naszej szkole jest naprawdę gorąco. Większość uczniów pojawiła się pięknie przebrana, aby zgarnąć nagrody w konkursie wiosennym. A były nimi: Rajd, bon do pizzeri o wartości 100 zł i dzień bez pytania.

Ale nie tylko uczniowie się przebrali... Panie pedagog i Pan psycholog jednodniowo udzielali pierwszej pomocy w strojach pielęgniarek i lekarzy, wychowawczyni 2f Pani Marchlewicz przebrała się za hipiskę, Pan Tomkowiak paradował w wystrzałowym tęczowym irokezie, Pani Przybyła również dołączyła do służby zdrowia, Pani Perczak-Rybak wystąpiła w stroju militarnym... Pojawiła się nawet nowa nauczycielka... Pani Jabłońska ;). Wielka szkoda, że Dzień Wiosny nie może być codziennie...