Biblioteka
Biblioteka szkolna aż tętni życiem. Oprócz wypożyczalni i czytelni są w niej trzy komputery, z których w celach edukacyjnych mogą skorzystać uczniowie. Pracujące w bibliotece Panie: Magdalena Jax i Małgorzata Tomaszewska zajmują się oprócz wypożyczania książek, również przygotowywaniem gazetek okolicznościowych, gablot informacyjnych oraz kiermaszu taniej książki. Panie bibliotekarki współpracują z nauczycielami, przygotowują audycje okolicznościowe oraz prowadzą współpracę pozaszkolną z:
  • Gimnazjum nr 4
  • Publiczną Biblioteką Pedagogiczną

• SUKCESY BIBLIOTEKI:
  • "Przyłapani na czytaniu" - Kaja Czechowska zajęła I miejsce w konkursie, wyróżnione zostały: Nadia Grześkowiak i Martyna Oelke
  • "PRL - tak daleko tak blisko" - Luiza Szczepanowska zajęła I miejsce w konkursie literackim, nasi uczniowie brali udział w grze miejskiej zorganizowanej przy tej okazji

• NOWOŚCI W BIBLIOTECE: Zobacz nowości w bibliotece